fabank
09 آذر 1401 - 09:15

اتفاقات اخیر عقلانیت را در دانشگاهیان بیشتر کرد/برخی تجمعات دانشگاه شریف در شان دانشگاه نبود

رئیس دانشگاه شریف از برگزاری برخی تجمعات در این دانشگاه انتقاد کرد.

به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری تسنیم، رسول جلیلی، رئیس دانشگاه صنعتی شریف در گفت وگوی صمیمی با دانشجویان این دانشگاه گفت:  هدف ما از حضور در دانشگاه، آموزش و یادگیری است و همه در تلاشیم محیطی امن و آرام فراهم کنیم.

وی با اشاره به وقایع رخ داده در این دانشگاه گفت: رخدادهای روز 17 آبان (تجمع اعتراضی دارای مجوز) بسیار معقول و مطلوب بود که به ما آموخت می‌توانیم در چارچوب قوانین، تعامل کنیم.

رئیس دانشگاه شریف خاطرنشان کرد: متاسفانه وقایع 24 آبان (تجمع بدون مجوز که منجر به درگیری شد)، علاوه بر اینکه در شان دانشگاه نبود باعث بهم خوردن آرامش در میان دانشجویان نیز شد.

ابوالحسنی، معاون دانشجویی دانشگاه صنعتی شریف نیز با اشاره به اینکه در فرماندهی واقعه روز سلف نقشی نداشته‌ام، تاکید کرد:  وظیفه این معاونت ارائه غذا به دانشجویان است.

وی خاطرنشان کرد: طی این هفتاد روز عقلانیت در همه ما بیشتر شده است.در صورت آرام شدن فضای دانشگاه می‌توانیم در شورای تجدید نظر کمیته انضباطی دانشگاه شاهد اتفافات خوبی باشیم‌.

این استاد دانشگاه افزود: مرکز مشاوره مامن دانشجویان است، صمیمانه از شما تقاضا دارم به نهادهایی که شبانه روز برای شما تلاش می‌کنند، بواسطه مسائل سیاسی و خبر پراکنی تهمت نزنید. تعداد محدودی از دانشجویان هستند که نیاز واقعی به مرکز مشاوره دارند.

انتهای پیام/

 
منبع: تسنیم
شناسه خبر: 889457